Naš mladi prvotimac je do sada skupio tri nastupa za prvu momčad  Bijelo-plavih.

Ovoga četvrtka svoj 19. rođendan slavi naš mladi prvotimac, ujedno još uvijek i junior NK Osijek Krešimir Vrbanac. Rođen je 24. travnja 2005. u Našicama gdje je i započeo svoju nogometnu karijeru, u nižerazrednom NAŠK-u. U redove Bijelo-plavih stigao je u veljači 2016., dok je još bio pionir i razvijao se kroz mlađe kategorije jedinog slavonskog kluba u HNL-u. Do sada je u prvoj momčadi skupio tri nastupa, a debi je imao s Rijekom na Rujevici. Potom je dobio pola sata u Koprivnici protiv Slaven Belupa i jedno cijelo poluvrijeme u posljednjem ogledu kojega smo imali s Istrom 1961 na Opus Areni. Krešo je i u kadru mlade U-19 reprezentacije Hrvatske i  ovom mu prigodom želimo sve najbolje i u Klubu i u nacionalnoj selekciji!