Nije ovo bio baš uspješan vikend za naše mlađe kategorije u borbi za bodove.

Naši su kadeti u sklopu 24. kola Prve nogometne lige mladeži u gostima kod Lokomotive na zagrebačkoj Kajzerici podijelili bodove. Iako su obje momčadi imale po nekoliko dobrih prilika, susret je na kraju ipak završio bez pobjednika i postignutoga gola. Osijek se trenutno nalazi na drugome mjestu prvenstvene ljestvice s 51 bodom, dok čelna pozicija pripada zagrebačkom Dinamu sa 63 boda. Naše je pionire također ugostila momčad Lokomotive koja je na kraju slavila s 3:0. Domaćini su susret otvorili pogotkom već u 4. minuti, a za konačni su rezultat golove još postizali u 25. i 66. minuti te zaslužili pobjedu. Bijelo-plavi zauzimaju peto mjesto s 45 bodova, a u vodstvu je Gorica koja ima deset bodova više.

Juniori nekompletni protiv Hajduka

U utakmici juniora, Osijek je gostovao kod Hajduka na Poljudu u okviru 25. kola. Susret je završio pobjedom domaće momčadi rezultatom 2:1. Jedini pogodak za nas postigao je Ante Barišić u 32. minuti susreta, koji je oduzeo loptu zadnjem igraču splitske obrane, došao sam pred suparničkog vratara i smireno pogodio bliži kut. Našim su juniorima nedostajali Jan Hlapčić, Krešimir Vrbanac, Amar Zahirović i Marin Prekodravac koji su bili u kadru seniorske momčadi u HNL ogledu s Goricom. Naša se momčad nalazi na četvrtome mjestu s 46 bodova, dok su ispred Lokomotiva (49), Hajduk (52) i vodeći Dinamo (61).